[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Problema Fiat Stilo 1.6 16v
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mar 29, 2024 4:34 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Problema Fiat Stilo 1.6 16v
MesajScris: Lun Ian 23, 2017 9:04 pm 

Membru din: Lun Ian 23, 2017 2:37 am
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Buna seara dragi colegi . Detin un Fiat Stilo 1.6 16v si am o problema la el...acum o luna claxonul numai mergea si am verificat sigurantele toate si erau bune si am depistat ca de vina era un releu de langa baterie. Pana sa ajung sa imi cumpar un releu , am decis sa-l iau pe cel de la proiectoare si sa-l pun in locul celui de la claxon (m-am gandit ca de claxon mai am nevoie dar de proiectoare nu prea am nevoie) in fine...am fost am achizitionat un releu la fel dupa codul releului stricat si in timp ce il montam in panoul de sigurante , s-a auzit un zgomot ciudat in motor si de atunci numai imi functioneaza deloc proiectoarele , martorul de usi deschise este in permanenta aprins si imi spune ca am toate 4 usile deschise inclusiv portbagajul ( desi usile sunt inchise) si mai imi apare triunghiul acela in mijloc cu semnul exclamarii in el si imi scrie "Fuel Cutoff" . Tin sa precizez ca masina merge normal si toate astea au aparut de cand am incercat sa pun releul la loc....Ma puteti ajuta? Poate a mai patit cineva si stie...Am fost si la service la electrician si dupa o zi intreaga de verificat m-a sunat si mi-a zis sa ma duc sa o iau ca nu stie ce are.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Problema Fiat Stilo 1.6 16v
MesajScris: Sâm Dec 02, 2017 7:31 pm 

Membru din: Sâm Dec 02, 2017 7:00 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Salutare. Ai rezolvat ceva cu martorul de usi deschise? Aceeasi problema o am si eu.


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron