[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Fiat Scudo - afisaj display consola centrala
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:06 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Fiat Scudo - afisaj display consola centrala
MesajScris: Lun Iul 17, 2017 4:21 pm 

Membru din: Dum Iul 16, 2017 7:20 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Salutare tuturor. De curind am cumparat un Fiat Scudo pe a carui dispay de pe consola centrala nu este afisat nimic (informatii calculator, ora, data, etc). DVD-ul original (sau ce era acolo) a fost demontat de vechiul proprietar si inlocuit cu un casetofon simplu. Am demontat sa vad ce este inauntru si am gasit conectorii ce se vad in pozele atasate.

In displayul de pe consola intra o mufa cu 4 fire. Celalalt capat nu stiu pe unde ajunge (doua fire - alb si albastru - ar putea ajunge in mufa mare). Lipsa unitatii audio poate fi cauza pt care nu se afiseaza sau nu are legatura cu asta si atunci problema este in alta parte. Multumesc.


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron