[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Problema FIAT LINEA 1.3mjet 2008
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 1:04 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Problema FIAT LINEA 1.3mjet 2008
MesajScris: Joi Aug 24, 2017 11:57 am 

Membru din: Dum Aug 20, 2017 8:58 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Salutare toturor !
Am acest fiat de 2 saptamani , azi am fost in service sa schimb un suport motor(anti rasturnare sau anti cuplu ...) cel din spate pe mijloc care era imbatranit si avea joc destul de mare. Aveam o trepidatie in masina stand pe loc sau la plecare turez de la relanti la 1200 rpm dupa care nu se mai simte. Am crezut ca asta este cauza... dar m-am inselat :( . Face la fel... Care ar putea fi cauza ? Mecanicul mi-a spus ca ar putea fi de la un injector... dar nici el nu era sigur... daca era asa ar fi trebuit sa faca si in mers nu ? Masina este in stare buna merge super dar ma macina problemuta asta. Astept parerile dumnevoastra. Va multumesc !


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron