[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Miros benzina in habitaclu ...fiat stilo 1.8
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 12:45 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Miros benzina in habitaclu ...fiat stilo 1.8
MesajScris: Sâm Iun 23, 2012 11:30 am 

Membru din: Sâm Iun 23, 2012 11:26 am
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Salut. Am un fiat stilo de 1.8 cumparat de 1 saptamana si la inceput nu-mi mirosea a benzina in habitaclu dar acu 2 zile am facut rarul la ea si dupa a inceput sa-mi miroase din ce in ce mai tare. Fostul proprietar mi-a zis ca a schimbat pompa de benzina la ea. Imi miroase doar cand stau cu geamurile deschise si merg, cand merg cu geamurile inchise si cu clima sau fara nu mai miroase. Stie cineva care ar fi cauza?...benzina scursa nu prea am vazut.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Miros benzina in habitaclu ...fiat stilo 1.8
MesajScris: Sâm Iun 23, 2012 7:50 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Daca s-a umblat la pompa de benzina este bine sa verificati daca este stransa bine piulita care fixeaza pompa de benzina in rezervor. Incercati sa faceti plinul ridicati bancheta din spate si demontati capacul de vizitare ,verificati daca miroase sau se vede benzina deasupra rezervorului in zona pompei de benzina . Daca se observa problema in acea zona probabil nu a fost montata bine garnitura la pompa ,piulita este stransa insuficient sau este fisurata si nu mai strange .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron