[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - ASR/ESP Failure
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 4:53 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ASR/ESP Failure
MesajScris: Mar Aug 14, 2012 4:49 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Daca curatati singur clapeta nu mai costa nimic calibrarea platiti doar testul de injectie .Va costa 200 cablurile + montatul lor , 80 ron testul cu resetari si calibrari ,tot ce este nevoie ,si inca 40 ron daca doriti sa demontam si sa curatam noi clapeta de acceleratie si senzorul de presiune .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ASR/ESP Failure
MesajScris: Mar Aug 14, 2012 5:05 pm 

Membru din: Vin Aug 10, 2012 3:32 pm
Mesaje: 8
Masina:
Locatie:
Perfect. Toata lumea va recomanda deci o sa urmez si eu sfatul celor de pe problemefiat.ro.
Pentru programare ati spus ca trebuie sa sun in prealabil. Acum, eu lucrez de luni pana vineri de la 10:30 - 18:30...cam cat dureaza operatiile (toate cele enumerate?) sa stiu cum ma incadrez in timp ca as vrea sa rezolv cat mai repede (am inteles ca de luni incolo ma pot programa).


Multumesc din nou pentru toate raspunsurile acordate :)


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ASR/ESP Failure
MesajScris: Mar Aug 14, 2012 8:15 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Cele enumerate mai sus se pot efectua in 3-4 ore.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ASR/ESP Failure
MesajScris: Mar Aug 14, 2012 8:59 pm 

Membru din: Vin Aug 10, 2012 3:32 pm
Mesaje: 8
Masina:
Locatie:
Ok, dureaza mult si nu am cum sa ma incadrez si cu munca :(. Singura varianta ar fi sambata viitoare(tinand cont ca sambata asta nu lucrezi din cate am inteles)
E ok asa?


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ASR/ESP Failure
MesajScris: Mie Aug 15, 2012 8:56 am 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Ne auzim la telefon saptamana viitoare si stabilim toate detaliile , Multumesc.


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 2 din 2 [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron