[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Ulei care curge?
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:04 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ulei care curge?
MesajScris: Lun Iun 10, 2013 9:14 pm 

Membru din: Joi Aug 02, 2012 8:10 pm
Mesaje: 20
Masina:
Locatie:
Salut Florine,
Azi am observat la motor ca am e posibil sa imi curga ceva.Acum sint si plecat la drum si nu as risca sa ramin cu masina pe drum.
Atasez citeva poze in speranta ca imi poti da un raspuns ajutator.


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulei care curge?
MesajScris: Joi Iun 13, 2013 8:38 am 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Trebuie inlocuita garnitura de la capacul de chiuloasa , demontati curatati bine capacul si chiuloasa folositi etansant pe la colturi ( pe laterale ) montati garnitura si gata lucrarea .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ulei care curge?
MesajScris: Vin Oct 10, 2014 8:44 pm 

Membru din: Vin Oct 10, 2014 8:11 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Verifica si baia de ulei ruginesc foarte repede


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron