[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Coltul de pedeapsa
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mar 29, 2024 3:16 am

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Coltul de pedeapsa
MesajScris: Sâm Mar 20, 2010 11:55 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Joi Ian 29, 2009 7:17 pm
Mesaje: 255
Locaţie: Bucuresti
Masina:
Locatie:
Din pacate ma vad nevoit sa deschid si acest topic pe minunatul nostru forum. Unii dintre utilizatori nu vor deloc sa citeasca regulamentul si ca atare ma vad nevoit sa aplic niste sanctiuni. Pana acum am tot avertizat userii sa incerce sa scrie romaneste , sa incerce sa foloseasca semne de punctuatie,...etc. Voi incerca sa pastrez ordinea prin avertismente , mesaje scrise cu rosu in acelasi post in continuare dar anumite actiuni vor avea ca rezultat aplicarea de sanctiuni in procente. Cand procentul ajunge la 100% acel user va fi banat. Procentele de sanctiune vor fi sterse pt un user la 90 de zile dupa sanctiune cu conditia ca in acest timp userul respectiv sa nu incalce regulamentul. Cu timpul voi actualiza acest mini regulament ca sa fie cat mai ok pt toata lumea.

Si primul user avertizat cu 70% penalizare este:


User-ul danuttz care in exces de zel a postat un link extern pe forum fapt ce contravine cu Regulamentul in sectiunea B aliniatul 9. Pt aceasta actiune nesabuita a primit 40% penalizare.
Tot userul danuttz a considerat ca acest link trebuie pus in 4 locuri diferite pt o mai buna vizualizare incalcand astfel Regulamentul in sectiunea B aliniatul 8 pt care primeste inca 30% puncte de avertizare.

Fac astfel apel la toti utilizatorii sa incerce sa citeasca regulamentul care este unul general pt majoritatea forumurilor si care cred eu ca este usor de respectat.
Chiar daca suntem o comunitate mica , dorim sa fim una de calitate si nu am nici o problema in a bana utilizatorii care ignora sistematic regulamentul forumului.
Numai bine!


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron