[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - O ALFA 147.. fara "porecle"
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Apr 19, 2024 9:02 am





 Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: O ALFA 147.. fara "porecle"
MesajScris: Lun Feb 23, 2009 11:19 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 23, 2009 10:35 pm
Mesaje: 8
Locaţie: bucuresti
ALFA ROMEO 147 1.6i 120cp prod 2001 140k la activ si inca merge ceas

povestea ei incepe dupa vinderea unei masini de suflet un fiat punto din 2000 MK1 (masina perfecta de oras)
nu a venit cu multe bube.. doar cele ce tin de "varsta" si rest impecabila.. full options mai putin trapa - un item care ar trebui sa fie STOCK la toate masinile.. parerea mea

cateva poze mai vechi cei drept .. voi reveni cu modificarile si noul look ;)


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat



_________________
never ride faster than your angel can fly...
Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: O ALFA 147.. fara "porecle"
MesajScris: Lun Feb 23, 2009 11:24 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Joi Ian 29, 2009 7:17 pm
Mesaje: 255
Locaţie: Bucuresti
Masina:
Locatie:
Superba masina, Eu am vazut-o recent si arata 8-) . Asteptam noile poze, cu gta look eventual... :)


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: O ALFA 147.. fara "porecle"
MesajScris: Joi Mar 05, 2009 7:13 am 

Membru din: Dum Feb 15, 2009 11:34 am
Mesaje: 10
Salut intradevar arata foarte bine , daca o sa-i faci si niste faruri look gta o sa arate si mai bine . Tinand cont ca masina e de culoare inchisa :mrgreen: te asteptam cu evolutia modificarilor succes.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: O ALFA 147.. fara "porecle"
MesajScris: Dum Mar 22, 2009 12:36 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 23, 2009 10:35 pm
Mesaje: 8
Locaţie: bucuresti
faruri...


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat



_________________
never ride faster than your angel can fly...
Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: O ALFA 147.. fara "porecle"
MesajScris: Dum Mar 22, 2009 12:42 pm 

Membru din: Mie Mar 04, 2009 7:00 am
Mesaje: 1
Buna , foarte draguta masina sa o conduci cu placere .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron