[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Probleme Fiat Stilo Abarth
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:49 am

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Probleme Fiat Stilo Abarth
MesajScris: Lun Aug 14, 2017 11:09 am 

Membru din: Lun Aug 14, 2017 10:47 am
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Buna,sunt nou pe forum si am nevoie de un sfat
Detin un fiat stilo abarth 2.4 170cp,cand am cumparat masina nu tragea de toti cai,am facut toate schimburile inclusiv distributia si sondele si se simnea umpic de diferenta dar tot cum nu trebuie,am spart si catalizatorul dar la fel,idea este k dupa ce am facut schimburile mam dus intro zi cu ea cam nervos si mia aparut sonda lamba1 cea dinainte de catalizator,am fost in servis leam schimbat pe ambele si degeaba k imi ramane becul aprins si eroarea si masina nu trage asta ma doare,DEABEA FAC UN GOLF4 :(nici un mecanic nui da de dac din alba,ce sa fac sau ce are de nu trage????


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron