[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Etanseare cutie GP 1,4 77cp 2007
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:40 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Etanseare cutie GP 1,4 77cp 2007
MesajScris: Joi Mar 01, 2018 2:58 pm 

Membru din: Joi Mar 01, 2018 10:50 am
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Salut Florin,
Anul trecut am schimbat distributia si am completat uleiul la cutie si m-ai atentionat ca supureaza ceva ulei intre motor si cutie si ca ar trebui sa rezolv situatia dar ca nu e grav.
Luna asta as vrea sa vin sa rezolvam problema asta si daca mai trebuie sa am in vedere si altceva,gen semering planetara,rulment presiune ambreaj(l-ai schimbat acum 4 ani,dar stiu ca rugineste si se uzeaza mai repede decat discul),eventual la cutie,ce ar trebui sa am in vedere.
Cateodata imi intra greu in viteza intai,dar cred ca e si pt ca a mai pierdut din uleiul din cutie(data trecuta dupa completare ulei cutie a mers perfect).
Am rugamintea sa imi dai si mie niste preturi sa te pot suna apoi sa fac programare.

Multumesc,
Daniel.


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron