[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Merge intrerupt,nu se accelereaza
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mai 09, 2024 8:53 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Merge intrerupt,nu se accelereaza
MesajScris: Mie Aug 04, 2010 11:03 am 

Membru din: Mie Mar 25, 2009 2:31 pm
Mesaje: 39
Locaţie: Zimnicea
Masina:
Salut baieti ! Tocmai m-am intors dintr-un drum de cateva sute de km pe la munte si drum intins,avand de toate prin el,de la asfalt curat pana la gropi si denivelari,pante si alte...surprize.In fine,ca si consum cu masina full am iesit undeva la 7,2% ...zic eu destul de bunicel la asa motor,totusi nu am fost multumit de cum a tras masina.Merge destul de intrerupt,nu trage,la depasiri trebuie sa imi iau un avans considerabil de timp si spatiu,si mai ciudat,eu apas pedala pana la fund si nu se misca,mai ales in treptele mici de viteza abia se accelereaza,nici acul din bord nu se misca(deci nu cred ca e vorba de ambreiaj dus),si rapunde greu,dupa ce stau cu acceleratia apasata destul de mult,incepe sa isi revina dar in suturi.Daca dau drumul la aer conditionat,plang langa ea,nici nu pot merge cu ea in treapta mica deoarece imi intrerupe rau de tot.Sincer nici nu mai stiu ce are...sa fie de la bobina,bujii,injector sau pompa de benzina ? ...s-a mai lovit cineva de asa ceva?Fisele mele par a fi bune,la fel si bujiile,la verificare arata ca au o ardere buna.Mentionez ca la testul de compresie mi-a iesit valoarea de 15 la toate bujiile.Daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat mi-ar fi de mare ajutor,multumesc,toate cele bune tuturor !


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: