[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - CE VASELINA RECOMANDATI PT CULISELE LA FIAT DUCATO
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mai 10, 2024 5:16 am

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: CE VASELINA RECOMANDATI PT CULISELE LA FIAT DUCATO
MesajScris: Sâm Iul 16, 2011 9:01 am 

Membru din: Vin Dec 31, 2010 1:35 pm
Mesaje: 15
Masina:
Locatie:
SALUTARE FORUMISTILOR!!!!!!
AM O NOUA PROBLEMA CU CARE MA CONFRUNT!
DETIN UN FIAT DUCATO AM CUMPARAT CULISELE DE FRANARE IAR ACUM NU MAI GASESC VASELINA SILICONATA CA CEA DE LA TUBUL DE 5g ORIGINAL!
AM GASIT CEVA IN SCHIMB LA WURTH :CAM ASA SUNA:
Vaselinã aderentã, rezistentã la presiuni ridicate.
Rezistentã la temperaturã -80°C ÷ +1100°C.
Vaselinã de înaltã performantã pe bazã de Al/Cu.
Previne arderea si griparea, sudarea la rece, uzura, coroziunea, rugina din ajustaje.
Rezistentã la apã, baze si acizi.
Se foloseste la frâne, bornele acumulatorilor, asamblãri filetate (esapament

AS PUTEA FOLOSI ASA CEVA PT FRANELE FIATULUI DUCATO?
Va multumesc anticipat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CE VASELINA RECOMANDATI PT CULISELE LA FIAT DUCATO
MesajScris: Mie Iul 20, 2011 2:59 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Calitativ este buna ,trebuie sa nu atace cauciucul in rest este foarte buna . Interesati-va daca poate fi folosita in contact permanent cu cauciucul altfel o sa deformeze burdufele de protectie pana se sparg si se vor bloca iar culisele .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: