[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Problema cu incarcarea de la bricheta masinii!
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:47 am

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Problema cu incarcarea de la bricheta masinii!
MesajScris: Sâm Oct 12, 2013 11:56 am 
Avatar utilizator

Membru din: Lun Ian 25, 2010 5:43 pm
Mesaje: 140
Locaţie: Italy
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Salut!
La masina mea a aparut recent o chestie,care pentru mine e cel putin ciudata.Sa va explic...eu folosesc foarte des Tom Tom-ul,pe care il alimentez folosind curent de la priza pentru bricheta.Brusc m-am trezit ca dintr-o data Tom Tom-ul nu se mai alimenteaza deloc.Am verificat si am observat ca acel led de culoare rosie,aflat pe incarcator(stecher),clipeste in ritm constant.Acest clipit are acelasi ritm in toate cazurile:la acceleratie,la relanti si cu motorul oprit(contact pus)!!!Problema e ca initial ledul sta aprins puternic,dar cand incerc sa deschid navigatorul,se stinge pentru o secunda,iar dupa aceia se aprinde dar lumineaza la o intensitate mai mica decat ar fi normal...sau incepe sa licureasca ca beculetele unui brad de Craciun,fara sa se stinga complect.Care ar putea fi cauza acestui fenomen ciudat?Curios ca bricheta functioneaza normal,deci se poate aprinde tigarile cu ea!?!
Toate cele bune!



_________________
Imagine
Alfista fino alla morte! :dark: Il cuore ha sempre ragione!
Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Problema cu incarcarea de la bricheta masinii!
MesajScris: Dum Oct 20, 2013 9:44 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Ati incercat sa faceti o proba in alta masina ? Daca in alta masina functioneaza probabil contactele brichetei sunt slabite si curentul este insuficient .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Problema cu incarcarea de la bricheta masinii!
MesajScris: Sâm Noi 16, 2013 5:20 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Lun Ian 25, 2010 5:43 pm
Mesaje: 140
Locaţie: Italy
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
OK problema rezolvata...Multumesc pentru sfat!
O seara buna. :)



_________________
Imagine
Alfista fino alla morte! :dark: Il cuore ha sempre ragione!
Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron