[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Client nemultumit de serviciile problemefiat
 

 

 

 

 
 
Acum este Sâm Apr 27, 2024 2:31 pm





 Pagina 1 din 3 [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 10:52 am 

Membru din: Lun Aug 03, 2009 10:43 am
Mesaje: 3
Masina:
Locatie:
Sal!
sunt un client vechi si nu va recomand acest service!
in primul rand, ei fac preturile dupa cum esti imbracat, dupa ce masina ai si nu in ultimul rand dupa ureche!
Preturi exagerate, in timpul lucrarilor vorbe deranjante, improvizatii si minciuni de tip: Ti-am schimbat si aia! adica tu platesti printre altele sa iti schimbe si o piesa si ei zic ca ti-au facut-o si de fapt e tot aia veche a ta!
Niste ordinari!
Asta ca nu vorbim de zgarieturi pe masina!
NU VA RECOMAND!
toate cele bune!


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 7:35 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Joi Feb 12, 2009 6:25 pm
Mesaje: 87
Locaţie: Bucuresti
Masina:
Nu stiu unde ai vazut asta, dar eu si restul care am postat aici am fost foarte multumiti de serviciile celor de la service. Tind sa cred ca este vorba despre concurenta, pentru ca am fost de cateva ori la baieti in service si stiu pe ce sa puna mana, iar masina nu are de suferit. Preturi mari? - probabil ti-ai reparat masina singur in fata blocului si de asta gandesti asa. Probabil ca daca esti un client vechi observai ca nu este ok felul in care se ocupa de masina si nu mai apelai la acest service.
P.S. Mai asteptam si parerea altor clienti nemultumiti de acest service.



_________________
Nu fura, Guvernul uraste concurenta !!!
Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foamea de bani... calicii de la probleme fiat!
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 7:49 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut , cu toate ca esti un client vechi vorbesti numai prostii. Ai inceput cu inceputul si zici ca luam bani dupa cum esti imbracat. De cand te cunosc esti imbracat in pantaloni de stofa si pantofi cu toc nu m-am uitat atent ca nu judec omu dupa haine dar cred ca sunt barbatesti. Este bine sa argumentezi clar, nu sa arunci niste vorbe dupa 4 luni . Ai uitat sa mentionezi ca la prima alfa ti-am facut motorul care stii in ce stare era , ai uitat sa mentionezi ca ai schimbat 3 perechi de axe cu came. Nu ai scris nicaieri ca ai venit si ai cerut sa-ti demontam chiuloasa sa mergi cu ea la tunat si ai adus-o intr-o stare mai proasta . Nu zici nimic ca ai spus ca vrei sa repari cutia de viteze si ai venit cu una de la dezmembrari mai proasta ca cea dupa masina ta . Ai strunjit volanta , ai strunjit placa de presiune ,ai batut ferodouri pe discul de ambreaj ,si crezi ca o sa zboare masina ? Nu ai schimbat nici macar rulmentul de presiune care facea ca o masina de spalat , ai lasat pe masina o curea de distributie care ai demontat-o si montat-o de cel putin 6 ori . Nu vrei sa zici ca ai lasat bujiile alea umflate ... Ai stiut cat costa reparatia dinainte sa aduci masina si in plus ai platit ulei motor ,filtru ulei, lichid racire , ulei cutie de viteze , garnitura chiuloasa . Ai uitat sa mentionezi ca sa facut revizie electromotor, extras suruburi din evacuare... etc . Ai venit si ai luat axele cu came ale masini si ai adus intr-o punga altele care ai zis sa le montam pe motor. Una era de motor de 1.6 si una de 2.0 si dupa ce a fost gata masina zici ca tu ai adus alte axe . Daca este adevarat ca le-ai cumparat noi si ai mers cu ele 5000 km atunci e simplu, se poate verifica uzura dupa ele care trebuie sa fie cam la fel . Nu te-ai gandit ca asa le-ai cumparat, stii sa acuzi ca asa crezi tu . Tu esti cel care a dat banii de pomana pentru ca la masina ta s-a facut exact ce ai cerut si poate asta te supara ca masina merge mai prost ca inainte , dar asta se intampla daca nu asculti sfaturile si inlocuiesti de capul tau. 'Prostia si Domnia se plateste' . Acum o sa primesti niste cursuri gratuite care daca le studiezi cu atentie iti poti repara masina singur. Imaginile se bazeaza pe fapte reale si pacientul este masina ta ,probabil iti vei da seama . Sa nu crezi ca sunt suparat pe tine pentru ce ai scris ,esti liber sa exprimi ce gandesti dar nu exagera ca nu ai scris nimic adevarat . Si nu te mai vaita ca ti-ai batut joc de munca noastra cu piesele la mana a doua pe care le-ai bagat in masina . Vizionare placuta .


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foamea de bani... calicii de la probleme fiat!
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 7:52 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Joi Ian 29, 2009 7:17 pm
Mesaje: 255
Locaţie: Bucuresti
Masina:
Locatie:
Cum pleaca omu in concediu , cum sare gardu cate unu'. Domnule Kid, chiar daca ai dreptate (desi nu cred) asta nu-ti da dreptul sa vii pe forum si in primul post sa jignesti pe cineva. Asta tine de regulament si de elementarul bun simt, dar unde nu e... :roll: . Pentru asta iti voi modifica titlul si daca se repeta nu cred ca vei mai reusi sa-ti scrii impresiile printre noi. In alta ordine de idei noi incurajam utilizatorii sa-si spuna parerea despre service si ce nu le-a convenit dar intr-un mod CIVILIZAT.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 8:21 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
In continuare operatiile efectuate .


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 8:32 pm 
Avatar utilizator

Membru din: Joi Ian 29, 2009 7:17 pm
Mesaje: 255
Locaţie: Bucuresti
Masina:
Locatie:
Daca tot veni vorba mi-am dat seama cine esti. Acum cam un an eu nu il cunosteam pe Florin si nici service-ul, si ghici cine mi l-a recomandat? Fratele tau care are tot un 147 1.6 120 cp pe care il stiu de pe alt forum si care m-a si ajutat acum ceva vreme. Baiat fain de altfel, are si el user aici pe forum (INIX) si a prezentat acel 147 la rugamintea mea. De ce nu zici tot adevarul? Ca de fapt Florin si Petre au intervenit asupra masinilor voastre de multe ori in trecut? Si ati fost multumiti? Si totul a fost ok? De ce nu zici totul de la inceput? Eu nu stiu cine are dreptate dintre voi doi dar stiu ca nu e frumos ca dupa atata timp de cand e forumul asta sa nu scrii nimic cand ai fost multumit si scrii acum doar ca sa improsti cu noroi. Nu e frumos sa stii.


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 8:45 pm 

Membru din: Dum Feb 15, 2009 12:01 pm
Mesaje: 17
Omule te faci de ras ,sau te-a pus cineva sa scrii ? Intamplator am trecut pe la Florin chiar in timp ce lucra la masina ta acum cateva luni . Poate ca acum o sa vezi si tu ce tratament de lux a primit masina ta in conditiile in care tu ai pus doar piese vechi . Nu se justifica ce spui asa ca las-o moarta ca esti penibil .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 9:06 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
In continuare imagini cu demontarea cutiei de viteza .


Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj. Pt a vizualiza imaginile ataşate trebuie să vă creaţi un cont şi să fiţi logat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Lun Aug 03, 2009 11:05 pm 

Membru din: Lun Aug 03, 2009 10:43 am
Mesaje: 3
Masina:
Locatie:
Eu mi-am spus parerea! Argumente mereu veti gasi sa ma contraziceti!
Iar in legatura cu axele cu came, hai da-o in colo de treaba si nu vreau sa par nesimtit in limbaj dar ce minte de mecanic trebuie sa ai sa pui axa de 1.6 pe admisie si axa de 2.0 de pe evacuare si sa zici ca asa a vrut clientul!
Anyway... eu mi-am prezentat punctul de vedere!
Si Florin nu mai umfla descrierile ca nu e cazul!
Probabil ca daca nu s-ar fi intamplat cele intamplate a-si fi ramas client in continuare!
Alex nu stiu cine esti desi banuiesc (GR) si nu il amestea si pe INIX in treaba asta iar daca tot esti asa amic cu el de ce nu ii ceri si lui parerea!
Am incheiat subiectul!
Bafta in continuare si mercy de poze!
Si da, masina acum fiind pusa la punct calumea(dupa alea 4 luni de care ai amintit) trage mai bine!
pa


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Client nemultumit de serviciile problemefiat
MesajScris: Mar Aug 04, 2009 7:10 am 

Membru din: Joi Apr 09, 2009 11:48 am
Mesaje: 19
Eu n-am avut probleme asa complexe ( cutie, chiulasa etc ) dar am fost la baieti cu ceva probleme electrice si apoi cu revizia de 50k; in ambele cazuri m-au rezolvat repede, am stat langa masina si am vazut ce fac, iar preturile au fost mult sub reprezentanta. Mentionez ca nu-i cunosteam dinainte, i-am gasit pe forum, iar in ceea ce priveste hainele cu care m-am dus imbracat au variat de la camasa la tricou si de la pantofi la adidasi :D; asa ca i-am derutat la evaluarea mea ca si client.


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 3 [ 21 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: