[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Service Fiat
 

 

 

 

 
 
Acum este Sâm Apr 27, 2024 9:51 am





 Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Service Fiat
MesajScris: Vin Ian 21, 2011 2:01 pm 

Membru din: Vin Ian 21, 2011 1:54 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Am si eu un Fiat Doblo si masina a iesit din garantie si am nevoie de un schimb de ulei , resetarea la computerul de bord si o revizie sa stiu daca este totul in regula cu masina .... eu stau in Dr Taberei dar nu vreau sa ma duc la servicul autorizat fiat pt ca niciodata nu am plecat multumit deacolo si au niste preturi exorbitante ... asa ca va rog daca cunoasteti sa imi dati si mie niste adrese sau nr de telefon unde sa merg si eu cu incredere sa imi repar masina ... multumesc .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Service Fiat
MesajScris: Lun Ian 24, 2011 9:21 am 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Ati ajuns unde trebuie ,noi suntem in zona Pantelimon daca nu va deranjaza distanta ne puteti contacta .De asemenea va putem face o ,oferta de pret daca ne lasati seria de caroserie zfa.... si ne indicati piesele de care aveti nevoie .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Service Fiat
MesajScris: Vin Apr 08, 2011 3:30 pm 

Membru din: Joi Apr 07, 2011 6:12 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
salutare
am un fiat brava sx motor 1.4 12 v ...as avea nevoie sa imi schimb placute frana ,saboti frana si m-ar interesa sa stiu un pret estimativ manopera + piese si pret doar pe manopera poate gasesc piese mai ieftine ( nu de alta dar na fiind criza stiti cum e fiecare cauta cat mai ieftin) vizavi de piese ma intereseaza un bun raport calitate pret . va multumesc anticipat .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Service Fiat
MesajScris: Sâm Apr 09, 2011 5:16 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut,
Placute mai accesibile la pret sunt in jur de 150 ron ,daca vreti ceva foarte foarte bun va recomand ATE dar costa cam 240 ron . Sabotii sunt in jur de 200 ron si manopera la placute si saboti 150 ron .Ca si durata de viata placutele tin intre 25.000 -35.000 km in functie de trafic ,drumuri ,temperatura etc .Sabotii de frana au o durata de viata de apropsimativ 70.000 -100.000 km .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: