[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - Oferta schimb distributie.
 

 

 

 

 
 
Acum este Sâm Apr 27, 2024 9:23 am





 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Oferta schimb distributie.
MesajScris: Joi Iun 23, 2011 2:19 pm 

Membru din: Joi Iun 23, 2011 1:58 pm
Mesaje: 4
Locaţie: bucuresti
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Bine v-am gasit !
Sunt nou inscris pe forumul acesta si bineinteles asta numai datorita unui mesaj al amicului meu IceT pe forumul fiat
Am cautat toata ziua un service specializat pe Fiat, dar care sa nu fie din categoria reprezentantelor sau dealerilor, nici nu mai trebuie sa spun de ce.
Surpriza a fost sa citesc pagini intregi cu colegi cunoscuti de pe forumul fiat, care frecventeaza acest service si sunt si foarte multumiti de profesionalism, respectarea programarii si nu in ultimul rand de pretul practicat pentru reparatii.
Sper sa fiu si eu la fel de multumit dupa ce o sa trec pe la voi.
Nu am gasit pana acum adresa si numele service-ului, ci doar 2 nume Florin si Petre si 2 nr de telefon, ceea ce inseamna ca reclama s-a facut din gura-n gura cum se spune, adica cei multumiti au adus dupa ei si alti prieteni sau cunostiinte.
Daca nu am postat unde trebuie, e scuzabil, fiind primul mesaj si necunoscand inca acest forum.
O sa vin si eu in curand sa schimb kit-ul de distributie si uleiurile la motor si poate la cutie, inainte de a pleca in concediu.
Banuiesc ca tre sa fac o comanda si sa vin cu piesele si consumabilele pregatite.
O zi buna,
Costin


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: De unde ati aflat de www.problemefiat.ro
MesajScris: Joi Iun 23, 2011 4:48 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
O sa mutam noi la locul potrivit acest post .
Referitor la cererea dumneavoastra preturile sunt urmatoarele :
Ulei Selenia 20 k
Filtru ulei
Filtru aer
Filtru polen cu ,carbon activ + verificare mecanica si manopera 300 ron .
Pentru distributie :
Curea distributie va recomandam Gates sau Dayco pret 62 ron
Rola intindere curea distributie 190 ron
Pompa de apa 150 ron
lichid de racire daca este cazul Paraflu Up 30 ron l
Curea accesorii daca este cazul 52 ron
Rola intindere curea accesorii 180 ron doar daca este cazul dupa ce le verificam .
Manopera distributie + pompa de apa 290 ron ,la preturile de mai sus beneficiati de o reducere de 5 % la manopera . Piesele sunt de buna calitate si beneficiati de 12 luni garantie ,daca preturile sunt acceptabile ne puteti contacta pentru a face o programare .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: