[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - bara spate fiat grande punto
 

 

 

 

 
 
Acum este Sâm Apr 27, 2024 9:44 am





 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: bara spate fiat grande punto
MesajScris: Mie Noi 02, 2011 12:20 pm 

Membru din: Vin Iun 11, 2010 7:36 am
Mesaje: 9
Masina:
Locatie:
salut,

Acum vreo luna m-a lovit din spate un chevrolet (a fost intelegere amiabila, adica sa-mi dea asigurarea lui). Am fost la astra asigurari, mi-au facut constatare si mi-au dat reparat bara, inlocuit intaritura si aparatori noroi) termen de reparare 3h. M-am certat cu ei dar degeaba...printr-un prieten m-am dus la un service, mi-au zis c imi fac reconstatare dar dupa 3 saptamani sa aflu ca nu au acceptat cei de la astra schimbare bara.
Ce sa fac in situatia asta?
Am caut bara spate la dezmembrari dar nici un succes (culoarea masinii e albastru inchis (bleumarin)..daca cumva are sau poate sa ma ajute, ma gandeam sa cumpar bara noua dar e prea scumpa.

multumesc !

Pe seara atasez si poze !

ps: Cat m-ar costa reparatie +vopsit bara spate? As putea sa vin cu asigurarea la voi? :(


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bara spate fiat grande punto
MesajScris: Mie Noi 02, 2011 7:31 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Nu colaboram cu nici o societate de asigurari ,motivul este simplu acum ca va aflati in situatia nefericita probabil intelegeti mai bine . Pe scurt trebuie sa platim asigurari OBLIGATORII scumpe si in caz de accident daca se poate sa nu mai primim nimic si sa platim reparatia este perfect pentru asigurator . Atasati o poza doua sa vedem cat de grav este poate reusim sa gasim ceva mai ieftin . Normal ar trebui sa mergeti la un service autorizat sa faceti o constatare oficiala si sa mergeti la asigurator cu o copie de dupa ea faceti o scrisoare la presedintele societatii insotita de copia constatarii si solicitatile sa va despagubeasca sau sa va repare masina la un service Fiat cu piese originale . Asa prevede legea chiar daca ei au contracte cu serviceuri ieftine .Cu putin scandal rezolvati problema am patit si eu si sa rezolvat dupa ce i-am luat la injuraturi .


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la: