[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - SCHIMBARE OGLINZI EXTERIOARE FIAT DUCATO 2.3 2017
 

 

 

 

 
 
Acum este Vin Mar 29, 2024 2:49 am

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: SCHIMBARE OGLINZI EXTERIOARE FIAT DUCATO 2.3 2017
MesajScris: Lun Feb 19, 2018 5:41 pm 

Membru din: Lun Feb 19, 2018 4:47 pm
Mesaje: 1
Masina:
Locatie:
Tara de origine: Romania
Buna Seara,
am cumparat de curand un Fiat Ducato 2,3 Multijet de 180 cp din 2017 si as dori sa aflu cum pot schimba oglinzile exterioare.Precizez ca masina este o prelata de 8 europaleti si are oglinzile acelea scurte.Deja le-am comandat pe cele cu brat lung,dar nu stiu cum sa le montez.Cele comandate de mine sunt cu semnal alb,cu bec de 16 wati si cu mufa cu 4 pini.Am observat ca la oglinda originala,cea din partea stanga,unde am incercat sa o demontez,mai este un fir si nu stiu la ce foloseste.Am demontat decat plasticul acela din interior de la geamul mic,am scos suruburile de la oglinda si acolo m-am blocat pentru ca nu stiu unde este mufa aceea si daca trebuie data jos toata fata de usa.
Astept un raspuns urgent de la dvs. cu procedura aceasta de schimbare si daca cumva oglinzile comandate de mine sunt cele bune,avand in vedere ca la cea comandata exista decat un singur fir cu mufa aceea de care v-am vorbit,iar la cea originala a masinii ,am vazut doua fire(cabluri).Ca daca nu sunt bune,eu incercand doar la cea din stanga,trebuie sa le returnez.
Multumesc anticipat pentru ajutor.


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron