[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
• Vezi subiect - interfata diagnoza lancia zeta
 

 

 

 

 
 
Acum este Joi Mar 28, 2024 12:51 pm

Ora este UTC + 2





 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: interfata diagnoza lancia zeta
MesajScris: Sâm Iun 19, 2010 10:34 am 

Membru din: Sâm Iun 19, 2010 10:27 am
Mesaje: 2
Masina:
Locatie:
am si eu o problema la care sper sa ii gasesc rezolvarea la dumneavostra.detin o lancia zeta din '98 si am dorit sa ii fac o diagnoza dar nu am gasit in oras (alba iulia) nici un servis care sa aiba mufa pt ea.la fosta reprezentanta lancia din oras inginerul mi-a spus k este o mufa EURO 30 si nu au.stiti unde as putea gasi de cumparat o asemenea mufa??????

problema pt care vreau sa ii fac diagnoza este.........turbina imi intra doar cateodata pt o perioada scurta de timp si apoi gata.ati mai intalnit asemenea probleme???

multumesc anticipat


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: interfata diagnoza lancia zeta
MesajScris: Sâm Iun 19, 2010 12:48 pm 

Membru din: Sâm Ian 31, 2009 3:51 pm
Mesaje: 1216
Locaţie: BUCURESTI
Salut ,
Daca este mufa cea mica cu 3 pini avem dar nu de vanzare . Intai trebuie verificata turbina daca baga suficient ,sa nu fie blocata supapa de descarcare , tubulatura de aspiratie sa nu aibe fisuri si alte verificari specufice acestei probleme . Parerea mea este ca ar fi vorba de o problema mecanica .


Neconectat
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: interfata diagnoza lancia zeta
MesajScris: Dum Iun 20, 2010 10:23 pm 

Membru din: Sâm Iun 19, 2010 10:27 am
Mesaje: 2
Masina:
Locatie:
mufa este una destul de mare nu este numai cu 3 pini.ideea este ca as dori sa ii fac un test inainte de a ma apuca de schimbat piese aiurea


Neconectat
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
 Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  

cron